Choď na obsah Choď na menu
 


Cestovanie 

Po odchode na dôchodok som začala cestovať. Nebola to túžba po cestovaní, ale chcela som sa stretnúť s mojou dcérou, ktorá žije v Malajzii, chcela som vidieť aká je to krajina, v ktorej sa moja dcéra rozhodla žiť. Prvé dotyky s Ázijskou kultúrou boli neopakovateľné, takže sme spolu neskôr navštívili aj iné časti Ázie. Fotky, ktoré som urobila z týchto ciest sú na internete spracované v albumoch a stránky, na ktorých sú uverejnené uvádzam pri jednotlivých destináciách.  Fotografie z ciest je možné nájsť v mojej fotogalérii na tejto stránke.

Sú to nádherné zážitky a poznania z Thajska, Nepálu, Kráľovstva Bhutan v Himalájach India, Borneo, Indonézia: Jáva a Bali, ktoré ma vnútorné obohatili a zmenili myslenie a pohľad na hodnoty v živote...

Nie sú to len zážitky a albumy z Ázie, ale napríklad aj výlet do Estónska, ktoré som navštívila v zime a bol to nádherný zážitok trochu spoznať kultúru a život v tejto malebnej krajine, ktorá sa vyznačuje zachovávaním tradičných zvykov.

Opakované sú návštevy Rakúska, krajiny so zachovalými pamiatkami a majestátnymi Alpami. Cestovanie po Bavorsku v čase adventu je niečo čo poteší každého, kto má rád trochu dobrodružstva.